Strona główna Stroje taneczne
Stroje taneczne - projektowanie, szycie, naprawa

O wartości strojów decydują trzy czynniki:
 • efektowny wygląd
 • wygoda użytkowania
 • wytrzymałość

Projektowanie strojów tanecznych
Oferujemy Państwu wykonanie kompletnego projektu strojów tanecznych, zgodnie z ich przeznaczeniem, z zachowaniem stylu i charakteru tańca, oraz z uwzględnieniem wszystkich Państwa sugestii.

Nasze projekty cechuje dbałość o wygodę użytkowania, a także o łatwość konserwacji, by na przestrzeni wielu lat eksploatowania ewentualne naprawy nie sprawiały trudności.

Szycie strojów tanecznych oraz ich przerabianie
Proponujemy wykonanie strojów tanecznych na podstawie własnego (autorskiego) lub dostarczonego nam projektu. Wykonujemy również "zdalne" zlecenia: wszystkie potrzebne informacje możemy wymienić telefonicznie i mailowo (wymiary i sugestie/życzenia, odsyłamy opisany projekt-szkic strojów do akceptacji, czekamy na uwagi i korekty przed ostatecznym zatwierdzeniem projektu).

Duży nacisk kładziemy na wytrzymałość strojów wychodzących spod naszej igły poprzez dobór odpowiednich materiałów i staranność wykonania.

Oferujemy również usługi modernizacji i przerabiania gotowych strojów.

Renowacja strojów tanecznych
W trakcie eksploatacji strojów, wcześniej czy później, dochodzi do rozmaitych uszkodzeń i ubytków. Stroje zużywają się po pewnym czasie, ale nie oznacza to, że należy je spisywać na straty.

Naprawa strojów scenicznych jest kolejnym punktem naszej oferty skierowanej do domów kultury, zespołów teatralnych, tanecznych, muzycznych i wszystkich tych, których strój jest nieodłącznym rekwizytem scenicznym.

Wiemy, jak szyć stroje taneczne. Zapraszamy do współpracy!
  - Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie krawieckim.
  - Oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia.
  - Wystawiamy faktury VAT.
  - Przyjmujemy zlecenia "na odległość" - mailowo i telefonicznie wymienimy wszystkie potrzebne informacje (wymiary, szkice, projekty, uwagi itp.)

Poniższe zdjęcia prezentują przykładowe prace. Właściwa galeria-portfolio powstanie po skompletowaniu potrzebnych materiałów (zdjęcia, video itp.)
Szachy - kilka fasonów, każdy w pozytywie i negatywie

Stroje lalek - zabawek, baletnica, pajacyk, clown

Spódniczki z tiulu

Spódniczki z tiulu

Sukienka do latino + dodatki

Spódniczki z tiulu

Złote body + pas

Sukieneczki dziewczęce

Sukieneczki dziewczęce
Akademia Rozwoju Artystycznego
 

Stałe zajęcia taneczne

Taniec nowoczesny - nabór do grupy tanecznej Nabór do grupy hip-hop Latino solo dla pań - zajęcia taneczne dla kobiet w Dębicy

Kursy tańca prowadzimy w DK "Śnieżka"

Lokalizacja sali tanecznej ARA w Dębicy


Fotograf Dębica Blog o fotografii Salon fryzjerski Basia w Dębicy
© ARA Akademia Rozwoju Artystycznego 2009-2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone